Hakkımızda

Avukat Zahit BANDEOĞLU  tarafından kurulan Bande Hukuk Bürosu; yerli ve yabancı, gerçek ve tüzel kişilere profesyonel olarak hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Müvekkillerinin her türlü hukuki ihtiyacına cevap verebilecek donanıma sahip; Bande Hukuk Bürosu ağırlıklı olarak: Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ticari İşletme Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku, Şirketler Borçlar Hukuku, İdare Hukuku, İcra ve İflas Hukuku alanlarında faaliyet göstermektedir.

Av. Zahit BANDEOĞLU

Diyarbakırlı olan Avukat Zahit Bandeoğlu, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Bande Hukuk Bürosu´nun kurucusu olup Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku özellikle Kamulaştırma, Kamulaştırmasız El Atma, İdare Hukuku, icra ve İflas Hukuku ile Ticaret Hukuku konularından uzmanlaşmış, bu alanlarda büyük başarılar elde etmiş ve başarılı bir şekilde çalışmaya devam etmektedir.

Diyarbakır Barosu
Sicil No :
E-Posta : [email protected] || [email protected] .Diyarbakır’ın tüm ilçelerinde aktif olarak hukuki hizmet verilmektedir: Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan.